Analýzy

Zajímá vás, co ovlivňuje postavení vaší společnosti na trhu? Chcete nalézt primární ale i vedlejší možné příčiny? Potřebujete souhrnné i detailní informace o prodeji, abyste mohli odhalit souvislosti v chování zákazníků? Nebo potřebujete report, který není součástí reportingu provozního systému a nechcete být závislí na IT oddělení?

Ve všech těchto situacích mohou pomoci nástroje určené pro analýzy dat. Se správně nastaveným systémem nemusíte znát datové struktury všech provozních systémů a můžete se podle vlastní potřeby dívat na data, které jsou z rozličných systémů a vy je uvidíte v jednom reportu, na jednom místě. Tyto analytické systémy poskytují data online, agregovaná i v potřebné míře detailu. Umožňují identifikaci neočekávaného vývoje klíčových ukazatelů, zjištění příčiny tohoto chování a určení vývoje budoucího.

Pokud budete čekat, až dostanete potřebné podklady pro strategické rozhodnutí, může se stát, že informace již nebudou aktuální nebo na rozhodnutí bude pozdě.

Nebojte se ad-hoc reportingu, využijte výhod moderních nástrojů a pojďte si hrát s daty. Spolu s našimi zkušenostmi dokážeme posunout vaši společnost dopředu. Jen s aktuálními informacemi je možné dělat správná rozhodnutí!