Pomáháme dělat
správná rozhodnutí

400+

Projektů

172

Klientů

20 let

Zkušeností

45

Zaměstnanců


Naše řešení


Plánování 

Plánování a rozpočtování je základem pro řízení firmy.

XENIE

Sofistikovaný nástroj pro finanční řízení firem.

Profitabilita

Řízení výkonnosti a efektivity společnosti.

Finanční konsolidace

Nutný prostředek pro řízení hospodaření holdingů.

Fraud Detection

Systémy sloužící pro komplexní podporu při řešení těchto situací.

HR analýzy

Předefinujte a transformujte způsob vnímání vaší firmy.

Data Mining

Data ukrývají velký potenciál pro růst vaší společnosti.

Disclosure Management

Vytvářejte efektivně reporty a dokumenty.

Datové migrace a konsolidace

Přenos dat do nových systémů.

Datové sklady

Využíváte veškerá data z vašich informačních systémů? 

BI reporting

Vidíte vždy správná data, která potřebujete?

Pokročilá a prediktivní analytika

Odhalte v datech skryté informace


Případové studieZkušenosti našich klientů


Společnost Sophia Solutions, s.r.o. je dodavatelem IT služeb pro společnost PPF banka a.s. od roku 2014. Dlouhodobě spolupracujeme na údržbě a rozvoji služeb v oblasti zpracování dat, budování datového skladu a následného BI reportingu. Sophia Solutions se podílela na dvou rozsáhlých projektech souvisejících s rozšiřováním datového skladu a zásadní měrou také na úpravách existujících struktur při upgradu bankovního systému. Můžeme potvrdit, že v průběhu celé naší spolupráce společnost Sophia Solutions poskytovala kvalitní technický tým, který vždy prokázal znalost problematiky a schopnost rychle chápat požadavky zadavatele. Domluvené projekty byly dodány ve stanovených termínech a při dodržení vysoké kvality.
Ing. Miroslav Hudec CFO, člen představenstva, PPF banka a.s.
Chtěli bychom vyjádřit spokojenost s profesionálním přístupem společnosti Sophia Solutions při zpracování Koncepce modernizace Manažerského informačního systému pro skupinu VLTAVA-LABE-MEDIA a.s. Koncepční studii jsme se rozhodli zpracovat jako první krok rozsáhlého projektu přepracování systému plánování a reportování.ak, aby splňoval požadavky na moderní, pružný a efektivní systém. V rámci koncepce navržená varianta architektury následně umožnila rychle projít fázi detailní analýzy a soustředit se na vlastní implementaci nového plánovacího systému. Realizace studie probíhala ve sjednaných termínech a vysoké kvalitě odvedené práce. Komunikaci obou stran napomohla zkušenost konzultantů Sophia Solutions a to jak s informačními technologiemi, tak i v oblasti podnikových financí. Výsledek spolupráce splnil naše očekávání a napomohl následnému úspěšnému zavedení nového plánovacího systému.
Ing. Jiří Žádník Vedoucí oddělení Controllingu, VLTAVA-LABE-MEDIA a.s.
Společnost Sophia Solutions je dlouhodobým dodavatelem konzultačních a realizačních služeb pro společnost PVK a.s. Konzultanti Sophia Solutions úspěšně spolupracovali na studii proveditelnosti nově budovaného datového skladu, prováděli školení metodická i technologická a pracovali na jeho rozvoji i rozvoji reportingu, v současnosti nadále poskytují support datového skladu nad Zákaznickým informačním systémem (ZIS) a konzultační služby. Rádi bychom vyjádřili plnou spokojenost se službami Sophia Solutions, které považujeme za velmi profesionální, doporučujeme je tímto jako spolehlivého partnera v oblasti budování rozsáhlých datových skladů se znalostí systému ZIS.
Ing. Karel Palda Manažer zákaznického útvaru, PVK a.s.

Novinky