kinds of 1:1 swiss luxury luxurywatch with the wholesale prices online.willing as well as the spiritual techniques often is the ideas attached to best https://www.noobfactory.to/.fulfill the imagination and desires amongst all the men and women all of us will probably be the search for best boatwatches.to review.swiss replica jerseys is an ideal co-ordination relating to hands, go or centre.we have all the rimowa for sale.

S kým spolupracujeme

Naše návrhy řešení jsou nezávislé na konkrétních technologiích a jsou v nich zohledněny především potřeby a možnosti našich zákazníků. Při realizaci pak využíváme osvědčených technologií předních světových výrobců. Vysoká kvalita služeb a profesionální know-how našich zaměstnanců jsou uznávány nejen našimi zákazníky, ale i renomovanými softwarovými společnostmi. Úzké partnerství je založeno nejen na kvalitním systému vzdělávání našich odborníků, ale zejména na základě společně realizovaných úspěšných projektů, během nichž jsme prokázali naše schopnosti realizovat i ty nejnáročnější systémy.

Zobrazit: Vše HCM CPM DWH R&A Big Data PBS Aplikace Ostatní

Žádní partneři pro tuto kategorii nejsou k dispozici!

 • logo

  Společnost Beyond Business Intelligence (BBI) byla založena v roce 2006 ve Vídni jako poradenská společnost s cílem nabídnout svým zákazníkům komplexní služby v oblasti Business Intelligence v regionech západní, střední a východní Evropy. BBI nabízí nejen implementaci a integraci softwarových nástrojů, ale i realizaci komplexního řešení, snaží se překlenout propast mezi týmy business uživatelů a IT specialistů. BBI poskytuje služby pro významné klienty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, automobilového průmyslu a veřejného sektoru.

  www.bbi-intl.com
  Ostatní
 • logo

  Capgemini, jeden z předních světových poskytovatelů služeb v oblasti poradenství, technologií a outsourcingu, umožňuje svým klientům transformovat se a fungovat prostřednictvím technologií.

  www.capgemini.com
  CPM, R&A
 • logo

  Datameer zjednodušuje prostředí pro analýzu velký data do jediné aplikace postavené nad výkonnou Hadoop platformou. Jako jediná end-to-end analytická aplikace pro Hadoop je navržena tak, aby zpracování velkých objemů dat bylo jednoduché pro každého. Datameer kombinuje samoobslužnou integraci dat, analytiku a vizualizaci, která umožňuje nejrychlejší čas na získání informací z dat.

  www.datameer.com
  Big Data, R&A, PBS
 • logo

  Společnosti Deloitte, v České republice jsou předními poskytovateli odborných služeb v oblasti auditu, daní, právního poradenství, finančního poradenství, podnikového poradenství a v oblasti řízení rizik, prostřednictvím více než 1000 tuzemských i zahraničních specializovaných odborníků.

  www.deloitte.cz
  HCM, CPM, DWH, R&A
 • logo

  Ernst & Young (EY),patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství.

  www.ey.com/cz
  CPM, R&A
 • logo

  Společnost International Business Machines Corporation (IBM) založená v roce 1888 – je přední světovou společností v oboru informačních technologií. Mezi hlavní činnosti společnosti patří výroba a prodej počítačového software, služeb a hardware. Sídlem společnosti je Armonk v New Yorku, USA. S 330,000 zaměstnanci a příjmy kolem US $91 miliard ročně (2005) je IBM největší IT společností na světě.
  Certifikát  www.ibm.cz
  CPM, DWH, R&A, Big Data, PBS, Aplikace
 • logo

  Společnost MapR dodává Enterprise Hadoop platformu, která podporuje širokou řadu kritických a real-time aplikací. MapR přináší bezprecedentní spolehlivost, snadnost použití a rychlost pro Hadoop, NoSQL, databáze a streamovací aplikace v jedné unifikované Big data platformě. MapR se používá ve finančních službách, maloobchodu, médiích, zdravotnictví, výrobě, telekomunikací a státních organizacích. Součástí MapR partnerského ekosystému jsou firmy jako Amazon, Cisco, EMC a Google.

  www.mapr.com
  Big Data, PBS
 • logo

  Microsoft Corporation, je americká nadnárodní společnost se sídlem v Redmondu ve státě Washington. Byla založena v roce 1975. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači.

  www.microsoft.cz
  DWH, PBS
 • logo

  Společnost NESS Czech s.r.o., součást holdingu Ness Technologies, Inc., je přední dodavatel moderních řešení a služeb v oblasti informačních technologií a systémové integrace ve střední a východní Evropě. Jejich řešení zákazníkům přináší konkurenční výhodu, pomáhají zvyšovat efektivitu, snižovat náklady, reagovat pružně na měnící se prostředí a podporují jejich trvalý růst.

  www.ness.cz
  CPM, DWH
 • logo

  Oracle je druhá největší softwarová firma na světě a vedoucí dodavatel nejmodernějších globálních e-business řešení pro komerční internet a webové aplikace. S ročním obratem přesahujícím 10 miliard dolarů, společnost nabízí svou internetovou platformu, nástroje, a internetové aplikace, k těm pak náležité konzultace, výuku a podporu ve více než 145 zemích po celém světě.
  www.oracle.cz
  CPM, DWH, R&A, Big Data, Aplikace
 • logo

  Společnost SAP je největší světový dodavatel podnikového softwaru, a to od samostatných řešení určených pro potřeby malých a středních podniků až k sadám řešeních pro celosvětové organizace. Byla založena v roce 1972 a v současné době má prodejní a vývojová místa ve více než 50 zemích po celém světě.

  AKT Solutions Czech Republic
  www.sap.cz
  HCM, CPM, DWH, R&A, PBS
 • logo

  SAS Institute je jedna z nejvýznamnějších světových sw společností nabízející software a služby pro oblast Business Intelligence, která poskytuje komplexní pohled na činnost organizace a to zejména v oblastech řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení výkonnosti organizace (BSC) a finanční konsolidace pro banky, pojišťovny, finanční a telekomunikační organizace.
  www.sas.com
  DWH, R&A, PBS
 • logo

  Akciová společnost STYRAX, a.s. byla založena v roce 2006 a je orientována především na vývoj a implementaci informačních systémů a na poskytování konzultačních a analytických služeb. Jejím krédem je poskytovat svým zákazníkům špičkové služby v oblasti IT a svou pružností a efektivitou přispět k plnění jejich cílů a strategií.

  www.styrax.cz
  Aplikace